Zarábajte cez internet.

České stránky

Drogeriemartina.cz

4 % z realizovaného predaja
Zapojení do provizního systému Drogerie Martina je velice snadné.

Zaregistrujte se, umístěte na Vaše stránky textovou reklamu nebo banner s odkazem na www.drogeriemartina.cz. Pak již jen z každé uskutečněné objednávky na www.drogeriemartina.cz, provedené přes váš odkaz, získávejte provizi ve výši 7%.


Co to je provizní systém a jak  funguje?

Provizní systém Drogerie Martina spočívá v tom, že umístíte na Vaši webovou stránku textovou reklamu nebo banner odkazující na náš internetový obchod www.drogeriemartina.cz. Tuto textovou reklamu nebo banner si můžete vybrat z nabídky grafických či textových odkazů. Návštěvník, který na Vašich stránkách klikne na tento odkaz, se dostane do našeho internetového obchodu. V případě, že u nás nakoupí, získáváte z této zaplacené objednávky z ceny bez DPH provizi ve výši 7%. Váš jedinečný odkaz pro Váš web obdržíte po registraci.

Návštěvník nemusí nakoupit ihned. Provizní systém využívá cookies, které zůstávají po jeho návštěvě uložené v jeho PC po dobu 30-ti dnů. V těchto cookies je zapsáno, že návštěvník přišel z Vašich webových stránek. To znamená, že i za zákazníka, který nenakoupí ihned po odkliku z Vašich stránek, ale až po několikadenním odstupu přímo ze stránek našich, je Vám připsána provizi. 


Co je zapotřebí?

Zaregistrujte se a přihlaste do provizního systému. Umístěte na Vaše stránky Vámi vybraný odkaz na www.drogeriemartina.cz.

Zaregistrujte se do provizního systému zde.
Přihlaste se do provizního systému zde.


Mohu systém kontrolovat a jak získám peníze?

Stav Vašich provizí můžete sledovat ve statistikách provizního systému. Do statistik získáte přístup po registraci.

Po dosažení minimální částky 500Kč Vám na požádání převedeme, do 14 dnů od Vaší žádosti, provizi na Vámi zadaný bankovní účet.
Žádné komentáře