Zarábajte cez internet.

České stránky

Funstore.cz

4 % a viac...
Hledáte způsob jak zvednout příjem z Vašich stránek?
Tak už nemusíte našli jste to pravé. S naším partnerským programem dosáhnete maximálních příjmů.

Oblast herního průmyslu se v ČR prudce rozvíjí ulomte si tedy také svůj díl koláče.

Stačí když se přihlásíte, umístíte na svoje stránky naši reklamu a už jen pozorujete jak rostou vaše zisky.
1. Jak to tedy celé funguje ?

Všem začínajícím bude vyplácena provize z každého obchodu, který se uskuteční přes Váš server a nebude stornován (kupující nezaplatí). Výše provize závisí na počtu objednávek od Vás. Pro začínající partnery jsme určili provizi 4 % z ceny prodaného produktu. Maximální výška provize z jednoho produktu je 100Kč.
Příklad:
Návštěvník příjde z Vaší stránky a koupí si hru (běžná cena 1250,-) Vy dostanete 4% (50 Kč)
Pokud nakoupí herní konzoli za např. 10000Kč byla by provize 400Kč. Limit ale stanoví pouze 100Kč na položku. Provize pro Vás bude v tomto případě 100Kč. Toto opatření je dané tím, že i když cena konzolí je vysoká není na nich taková marže jako na hrách.

Výhody pro Vás:
- většina zákazníků nakoupí za více než 1000,- ( protože pak dostanou další hru za 1Kč)

2. Pěkné a co dál ?

Stránka: http://www.gameexpres.cz/webmaster/

Naprostá bomba v Česku. Zákazník, který přijde přes Vás a registruje se (něco koupí, objedná si posílání novinek, napíše hodnocení, atd...) zůstává Vašim zákazníkem pořád (po celou dobu kdy nás budete propagovat). Tzn. pokud tento návštěvník přijde na naše stránky znovu třeba až za rok a nakoupí, provize bude připsána Vám.

Příklad:
Návštěvník si koupí hru a Vám bude vyplacena provize. Po jejím dohrání se rozhodne koupit si ještě datadisk a lepší joystick. Přijde tedy na naše stránky (odkudkoli) a zboží nakoupí. Protože Vy budete uveden u registrace tohoto kupujícího dostanete tedy provizi.
3. O co se musím starat ?

Vaší starostí bude získat zákazníka, tím že umístíte bannery a odkazy na hry z GameExpres.cz na Vaše stránky. O veškeré vyřizování nákupů se stará GameExpres.cz. Veškeré informace o Vaší provizi a návštěvnosti z Vašich stránek můžete sledovat po přihlášení ve Webmaster sekci.
4. A jak přilákám zákazníka ?

K použití zde máme řadu reklamních bannerů v různých velikostech. Pokud nemá Vaše stránka Reklamní systém můžete použít naše javascriptové skripty, které umožní jednoduchou rotaci bannerů. Dále máme každý týden atraktivní slevy na vybranné zboží a různé propagační akce.
Žádné komentáře