Zarábajte cez internet.

České stránky

Nabytek-forliving.cz

7 % z realizovaného predaja
Stránka: http://www.nabytek-forliving.cz/dealeri/

Nabízíme možnost umístit na Vašich www stránkách naše reklamní prvky - bannery, ikonky, provizní boxy, textové odkazy...

Odkazy na naše stránky na těchto reklamních prvcích budou speciálně uzpůsobeny tak, abychom mohli identifikovat, že návštevník přišel právě z Vašich www stránek.

Pokud tento návštěvník na našich stránkách během dalších 30 dní nakoupí, obdržíte z tohoto nákupu provizi. Provizi obdržíte také z jeho opakovaných nákupů uskutečněných během těchto 30 dní.

Výše provize je 7% z celkové hodnoty objednávky nebo ze skutečně zrealizovaného objemu zakázky.

Informace o připsání provize a o její celkové výši Vám bude vždy zaslána na email, který uvedete při registraci do provizního systému.

Informace o provizích a objednávkách uskutečněných přes Vaše www stránky naleznete též na www.nabytek-forliving.cz/dealeri/ po prihlášení pod svým emailem a heslem.

Jakmile Vaše provize přesáhne 500 Kc, můžete požádat o její převod na libovolný bankovní účet nebo o převod poštovní složenkou na jméno a poštovní adresu. Převod peněz bude realizován bez poplatku.

O vyplacení provize žádejte prostřednictvím emailu info@nabytek-forliving.cz

Pro tuto formu spolupráce není potřeba živnostenský list - dle zákona o dani z příjmu 586/1992 Sb., cást I., § 10 odst 3 písmeno a si lze tímto způsobem přivydělat ročně částku 20.000,- Kc, která nepodléhá dani z příjmu. Pokud Váš roční příjem přesáhne tuto částku, je potřeba zřídit si živnostenský list.

Vaše případné dotazy rádi zodpovíme...
V případe problému se zprovozněním systému rádi pomůžeme...
Žádné komentáře