Zarábajte cez internet.

České stránky

Parcifal.cz

5 % z realizovaného predaja
email: partner@parcifal.cz
Stránka: http://obchod.parcifal.cz/affiliate_info.php

Majitelům webových stránek nabízíme oboustraně výhodnou možnost spolupráce.
Jaký je princip spolupráce?

Princip spolupráce spočívá v zobrazování naší reklamní plochy, banneru, odkazu nebo přímo našeho zboží na Vašem serveru. Pokud návštěvník Vašeho webu na tento odkaz klikne, dostane se do našeho obchodu a je automaticky zaznamenána Vaše identifikace. Pokud tento návštěvník v našem obchodě nakoupí, je Vám automaticky připsána provize 5% z celkové částky jím zaplaceného zboží bez DPH.

Systém rozpoznává návštěvy daného zákaníka v našem obchodě po dobu jednoho měsíce. Při dalších návštěvách už zákazník nemusí přijít přes Vaše stránky, ale provize z jím provedených nákupů se Vám stále započítává.

Pokud se rozhodnete stát naším partnerem, budete tak získávat měsíčně provize, jejiž velikost bude závislá na návštěvnosti vašich stránek a způsobu a umístění našich reklamních ploch.
Jak začít získávat provize?

Zaregistrujte se jako partner našeho obchodu. Vyplňte údaje o sobě včetně čísla bankovního účtu, na který má být provize zasílána. Po přihlášení do partnerského systému získáte přístup ke zdrojovým kódům reklamních ploch, ze kterých si vyberete a některý z nich umístíte na svoje stránky. Tyto kódy můžete umístit samozřejmě i na více stránek svého serveru. Zvýšíte tím pravděpodobnost, že si jich Váš návštěvník všimne a uskuteční nákup.

Těšíme se na oboustraně výhodnou spolupráci. Vaše případné dotazy rádi zodpovíme. V případě problémů se zprovozněním systému Vám rádi pomůžeme (email: partner@parcifal.cz)
Žádné komentáře