Zarábajte cez internet.

Slovenské stránky

Betandwin.com

25 - 30 % provízia
Stránka: https://www.bwin.com/sk/partnerprogram.aspx

Staňte sa súčasťou nášho úspechu - staňte sa naším partnerom.

Máte internetovú stránku a chcete s nou aj zarábať? Spojte sa s jednou z najväčších stávkových stránok v Európe. Zaistite si sľubný zdroj zisku s pozitívnou perspektívou. Stovky stránok sú už našimi partnermi a dosahujú týždeň čo týždeň veľké obraty.

Inovatívne, seriózne a pohodlné: Také je tipovanie s bwin. A tento nový spôsob podávania športových stávok už presvedčil viac než 1.000.000 registrovaných zákazníkov.

Takto sa stane z nášho úspechu Vaša výhra.

Každý zákazník, ktorý sa k nám dostane cez Vašu partnerskú stránku, zaregistruje sa a hrá, prináša peniaze. Pre začiatok Vám garantujeme podiel 25 % z čistého zisku (obrat zo stávok po odčítaní rozdeleného zisku a stávkových poplatkov), ktorý nám títo zákazníci prinesú. V prípade veľkého úspechu môže podiel na čistom zisku stúpnuť až na 35 %!

Zákazníkov, prevedených na bwin cez Vašu stránku, je možno ľahko identifikovať prostredníctvom URL a pripojeného radu znakov (Vášho partnerského ID).

Na Vašej partnerskej stránke si môžete pomocou Vášho čísla ID a hesla kedykoľvek overiť, koľko Vám provízia vyniesla. Táto Vám bude, vo výške od 50 EUR, vyplácaná mesačne, na základe faktúry. Aktuálne údaje sú obnovované s jednodenným oneskorením.

Žádné komentáře