Zarábajte cez internet.

Slovenské stránky

Yegon.sk

25 - 35 % provízie
Stránka: http://www.yegon.sk/prilezitosti/partner-registrator.html

Partnerské programy

Ponúkame vám dve možnosti ako sa podieľať na zisku plynúcom z tejto lukratívnej oblasti novej ekonomiky. Vyberte si model spolupráce, ktorý vám najlepšie vyhovuje a spolupracujte s nami. Rýchly rozvoj využívania internetu a zatiaľ pomerne nízky počet registrovaných stránok na Slovensku zaručuje váš i náš úspech. Neváhajte a využite túto jedinečnú príležitosť.

Referent - využite svoju web stránku a umiestnite na nu odkaz na našu prezentáciu. Získate províziu z každého uzatvoreného obchodu so zákazníkom prichádzajúcim z vašej stránky. Naviac zvýšite aj atraktívnosť vašej www stránky, ktorá umožní návštevníkom registrovať si vlastnú doménu. Výška provízie rastie s počtom zákazníkov, ktorých k nám privediete. Vaša stránka konečne môže začať prinášať reálne peniaze. Odkaz na našu stránku môžete sprístupniť ako banner, textový odkaz, reklamný článok alebo vlastný objednávkový formulár s využitím našich pripravených skriptov.

Za každú overenú objednávku máte nárok na províziu vo výške zodpovedajúcej vašej úrovni. Provízie sa automaticky pripisujú na váš účet vo webpartner.sk po uhradení zo strany sprostredkovaného zákazníka.

Na úcte sa provízie hromadia kým nepresiahnu sumu, ktorú si sami určíte (najmenej 700Sk). Vtedy sú automaticky všetky prostriedky na úcte poukázané na Váš účet alebo poslané poštovou poukážkou na Vašu adresu podla toho akú formu výplaty si zvolíte.
Žádné komentáře