Zarábajte cez internet.

Staňte sa publicistom

Staňte sa publicistom

Predpoklady:
Kreatívnosť a znalosť z niektorej oblasti vedy, techniky, spoločenského života, či politiky a podobne. Veľkou výhodou je znalosť jazykov.

Publikovanie svojich myšlienok a názorov, je na internete rozširujúcim sa javom. Založte si svoj blog, na ktorom sa naučíte správnej štylistike a schopnosti zaujať čitateľa.

Veľké aktuálne portály, ktoré profitujú z reklamy, sú ochotné zaplatiť za dobré príspevky. Ide o stránky s rôznym zameraním, na ktorých sa objavujú aktualizované zaujímavé články, reportáže alebo recenzie.

Jedine aktuálnosť a kvalitné príspevky dokážu prilákať a udržať, čo najviac čitateľov a teda aj investorov. Aj u nás ich je takýchto portálov veľké množstvo. Šťastie môžete skúsiť napr. azet.sk topky.sk centrum.sk/cz

Názov článku a prvých pár viet rozhodujú o tom, či si Váš článok získa pozornosť čitateľa. Nemálo dôležitá je aj gramatika. Článok píšte vo Worde so zapnutým sledovaním pravopisu. Môžete použiť aj niektorý modul Firefoxu, ktorý Vás na prípadný preklep upozorní.

Nájdite si portál v oblasti, ktorá Vám je blízka, zároveň je zaujímavá pre širokú verejnosť a pošlite svoj článok. V najhoršom prípade nepríde odpoveď.Na druhej strane, ak viete písať pútavo a zaujímavo, máte o pravidelný príjem postarané.