Zarábajte cez internet.

Zásady

1. Neverte tomu do poslednej chvíle

Na každú ponuku sa snažte hľadieť kriticky minimálne do chvíle, než Vám sľúbená provízia nenabehne na účet. A hlavne neplaťte žiadne popaltky, pamätajte, že Vy ste ten kto chce zarobiť.

2. Kvalita a forma ponuky

Najčastejšie ponúkajú prácu stránky prepchaté reklamou, kvalita spracovania stránky tiež nieje práve najprofesionálnejšia. Naprvý pohľad zbadáte, že Vás chcú skôr okradnúť.

Pozrite sa napr. Do nášho Black Listu.

3. Obsah ponuky

Často aj stáva, že ponuka je upravená profesionálne. Grafika a text je spracovaný pútavo. Na takýchto stránkach sa však často "zabúdajú" zmieniť čo bude Vaša náplň práce a namiesto toho sa treba zaplatiť poplatok za sprostredkovanie. Ale pamätajte, že Vy chcete pracovať nie platiť.


4. Klikačky, reklamné maily, Paid to Click

Ak budete chcieť vyskúšať túto formu zarábania je treba si uvedomiť, že ak je to seriózna ponuka overená ľuďmi (na fórach) tak aj tak veľa nezarobíte. Napríklad môj prípad:

Na stránku klikačka.sk som zaregistroval 24.02.2008

Referral 17 za 0.17 € = 2.89 €
Za rok 2008 som zarobil otvárením mailov 0.797 €
Za rok 2009 som otvoril 91 mailov po 0.013 € = 1,183 €
Za rok 2010 som otvoril 64 mailov po 0.013 € = 0,832 €

Spolu: 5,702 € za 3 roky.

Tento spôsob zarábania zaberie denne tak 10-20 min. nezarobíte veľa. Je to zábavka z ktorej peniaze môžete použiť napríklad na nákup bonusových balíkov v online hrách.
Viac o "klikačkách" tu!!

5. Kontakt

Zistite, či sa jedná o súkromnú osobu, ktorá uvádza iba mailový kontakt alebo reálnu firmu s IČO, ktoré je možné vyhľadať. Snažte sa o svojom prípadnom zamestnávateľovi zistiť, čo možno najviac informácií a na ich základe sa rozhodnite, či sa Vám ďalšia spolupráca oplatí.

Obchodný register SR
Obchodní rejstřík CZ

Ak sa Vám zdá, že na internete sa nedá zarobiť presvedčím Vás o opaku, ale nieje to vôbec jednoduché. Ukážem Vám pár možností ako sa dá zarobiť na internete.