Zarábajte cez internet.

PTC "klikačky"

Máte možnosť mať pre seba počítač každý deň na pár minút ? Chceli by ste si privyrobiť nejaké peniaze bez väčšej námahy ? Áno?
Každému z nás sa vždy zídu nejaké peniaze navyše. Určite aj Vám! No chodiť popri práci či škole ešte aj na brigádu sa nechce nikomu. Skúste využiť potenciál Vášho počítača naplno!

O čo ide ??
PTC je skratka z anglického Paid To Click, teda voľne preložené platený za klikanie. Na Slovensku sú skôr známe pod menom klikačky. Práca spočíva v sledovaní webových stránok, ktorých majitelia si u danej PTC spoločnosti zakúpili reklamu.

Najprv si musíte vybrať dôveryhodnú spoločnosť, ktorá vypláca. Potom sa u nich zaregistrujete a zarábate.

Jednoduché je aj samotné zarábanie, či lepšie povedané sledovanie reklamy. Väčšinou to nájdete pod označením Surf ads, poprípade View ads. Na stráne sa nachádza určitý počet odkazov. Vždy toľko, koľko webových stránok má zaplatenú inzerciu. Vašou úlohou je všetky navštíviť. Musíte však mať zapnuté tieto stránky minimálne 30 sekúnd inak sa Vám odmena nepripíše . Upozornenie!! Nemôžete mať zapnuté naraz 2 a viac reklám.

Všetky takto nazbierané peniaze sa Vám pripočítavajú na účet. Až dosiahnete hodnotu výplatného minima (payout), môžete požiadať o platbu.

Ak ste sa už pozerali nižšie na našu ponuku klikačiek ste iste všimli, že za jedno kliknutie dostanete 0,01 dolára. Je to málo. V týchto programoch sa však nezarába len klikaním. Najväčšiu časť zárobku tvoria tzv. referralovia. Vo svojom účte nájdete vždy referral link. Cez tento odkaz bude získavať ľudí z ktorých budete mať províziu. Buď za sprostredkovanie, alebo za klik. Skúsme trochu matematicky:

Príklad zárobku
» Klikne na 10 reklám za deň = 0,10 dolárov
» 20 referralov klikne na 10 reklám za deň = 2,00 dolárov
» Váš denný zárobok = 2,10 dolárov
» Váš týždenný zárobok = 14,70 dolárov
» Váš mesačný zárobok = 63,00 dolárov

Samozrejme toto vyzerá veľmi pekne, Ale má to len jednú malú chybičku musíte nájsť 20 ľudí čo sa pod Vás zaregistrujú a zároveň budú každý deň aktívne klikať. Ak sa Vám nechce zháňať ľudí tak skúste moju ponuku REFBACK (viac v článku).

Dosť často sa  stáva, že sa PTC spoločnosť dostane do problémov a prestane vyplácať. S týmto treba počítať a dať si dobrý pozor už pri vyberaní spoločnosti! U nás nižšie nájdete len overené PTC spoločnosti a v Black liste tzv. Scamy

Ak máte záujem dostávať mail vždy keď pribudne nová klikačka napíšete ho do okna pod textom.

Power Clicks

Nová klikačka zatiaľ vypláca len na PayPal
Za kliknutie na reklamu dá 0,0001-0,003 doláru za kliknutie referrala dajú 10% z toho čo nakliká, ale je tam až 5 stupňový referral systém. Vyplácajú min. 1,55 USD na AlertPay a PayPal.

10-20 klikov denne  Výhodná ponuka Refback-reklama


Za kliknutie na reklamu dá 0,01 doláru za kliknutie referrala 0,005 dolára vyplácajú min. 2 doláre. Je to zatiaľ jediná klikačka, na ktorú som na internete nenašiel ani jednu zmienku o tom, že by nevyplácala. Vypláca na AlertPay a PayPal.

4 kliky denne


Za kliknutie na reklamu dá 0,01 USD za kliknutie referrala dajú 0,0025 USD.Vyplácajú min. 1 USD na AlertPay a PayPal.

10-15 klikov denne 
Výhodná ponuka Refback-reklama